Máš chuť zkusit jinou cestu osobního růstu? Máš chuť se pobavit, zlepšit své zdraví, psychicky se uvolnit, dobít baterky na další dny? Lekce „Tanec jako cesta“ uspokojí rozličné potřeby svých účastníků.

Jsem zvyklá lekce kurzů přizpůsobovat potřebám účastníků a ačkoliv jsou otrokovické lekce otevřené, může tedy přijít kdokoliv, kdo se na lekci nahlásí, pravidelní účastníci se mohou vyslovit kam by rádi lekce směřovali nebo na jaké téma by rádi tancovali. Každá skupina je jiná, některá více pracuje fyzicky, jiná psychicky.

V lekcích se učíš vnímat vliv pohybu na naše tělo a psychiku. Prociťuješ pohyby energie po těle i kolem Tebe. Vnímáš, která místa těla jsou pro pohyb i tok energie „zablokovaná“ a pomocí volně přicházejících asociací v sobě můžeš pátrat, jak tyto bloky mohly vzniknout. Každý má dle svých možností schopnost s těmito bloky pracovat i pomocí tance. Někdy se podaří emoce uvolnit a zpracovat ihned, některé druhy bloků jsou zase rády zpracovovávány postupně, lekci po lekci, a jejich vliv na náš život mizí postupně.

 

Pracuji s různými hudebními styly, ale často vybírám známé písně, protože u nich známe text a vnímáme je blízce.  Nejdůležitější pro mne je vytvořit hned odpočátku příjemnou amosféru, kdy můžeě bez ostychu tancovat, zazpívat si, juchnout si v bezpečném prostředí přátelské skupiny. Také jsem pak pro účastníky osobně, po telefonu nebo na mailu a v chatu na facebooku k dispozici, k pomoci s prací s objeveným bloky. To cítím jako svou hlavní roli při kurzu.

Volný a intuitivní tanec je pro každého

12771575_10206028838782777_7333785191600144323_o

S účastníky otrokovických lekcí jsme se dohodli na začátku již v 18:50, abychom si to pořádně užili. Další kurzy a workshopy můžeš čekat v Zlíně, Turnově a v Praze.

Budu se na Tebe těšit.

Zuzka