Product Description

Křišťál je obecně považován za jeden z nejsilnějších kamenů. Dokáže ve vodě udržet informaci, kterou do něj dopředu vložíme. Zároveň ale vodu také harmonizuje a pročišťuje, zbavuje negativní energie. Já jej vnímám tak, že přináší do vody energii „zdroje“ energii světla. Ladí nás svými vibracemi do harmonie s emocí lásky a tím nám jí více přináší do života. Vkládáme jej očištěný do vody, abychom podpořili tyto vlastnosti u nás. Tyto drůzy se liší vzhledem. proto je jich na fotografii více. Drůzu si můžeš objednat v e-shopu přímo, ale budu ráda, pokud budeš mít o drůzy zájem, když se mi ozveš na e-mail. Drůzy se liší vzhledem, abychom tedy společně vybrali tu pravou.

Použití najdete již brzy v tomto článku:

Těš se na video zde:

Článek o vodě a práci s ní tady: http://www.stestinadlani.cz/voda-jako-pruvodce-zivotni-zmenou/

Doporučuji kamínků nakoupit více, aby se poštovné využilo. Buď pro svou potřebu, nebo se domluv s dalšími přáteli a zájemci v okolí a poštovné se vám rozpočítá … tak to dělávám já 🙂

Kámen je zabalen v celofánovém šáčku, poštou dodávám ve vyztužené bublinkové obálce. Možný osobní odběr ve Zlíně. Zvědavci napíší na info@stestinadlani.cz.