Mám ráda svobodu a věřím v to, že se Vesmír o mne s láskou a v dobrém stará. Proto dávám myšlenky a dílka k dispozici „bezplatně“. Způsobem, jakým se mi vrátí energie za mé snahy je Tvoje podpora. Můžeš si vybrat různé způsoby, jak mne podpoříš a vrátí se mi energie, kterou do svých aktivit dávám. Od spolupráce, přes sdílení, účasti na workshopech a kurzech a samozřejmě mě můžeš podpořit i finančně. Peníze jsou jedna z forem energie, která mezi námi funguje, v materiálním světě jsou prostředkem tvorby a zajištění našich potřeb. Můžeš mne podpořit tedy i finančně a já mám tak možnost věnovat se svobodně dál svým aktivitám, které se Ti líbí.

SDÍLEJ, ODEBÍREJ, LIKUJ!

Sdílej jakékoliv informace, postery, články, videa, soubory s upozorněním na mé stránky nebo na facebook Štěstí na dlani. Rozšíříš tak povědomí o těchto myšlenkách a mých aktivitách. Odebírej můj youtube kanál Zuzana Zaharowská ( https://www.youtube.com/user/zuzkazaharowska ), dej like videím nebo článkům a dej mi tak najevo, jak se Ti mé aktivity líbí.

PŘIJĎ!

Ráda Tě uvidím na některém z mých workshopů nebo kurzů. Najdi si v pozvánkách na http://www.stestinadlani.cz/pozvanky/ místa a termíny, kde se setkáme osobně. Nejen že uděláš něco pro sebe, ale také mne tím podpoříš, ráda vidím užitek svých akivit. Termíny akcí ti mohou přicházet i na mail, když se přihlásíš k odběru novinek z mého působení napsáním na mail info@stestinadlani.cz. Nechám to čistě na Tobě, zda budeš mít zájem dostávat maily o tom jaké nyní pořádám kurzy či jaké chystám téma vysílání.

DARUJ VĚC DO SOUTĚŽE!

Mám ráda proudění energie, ráda dělám giveaway, tedy nechávám dál jít věci světem. Možná sis už všiml/a, že čas od času máš možnost na facebooku za sdílení obrázku získat po vylosování Tvého jména knihu. Stejně tak můžeš ale i Ty svou knihu nebo něco podobného věnovat, zaslat ke mně a já to zařadím opět do sdílecí aktivity. To bude pěkný koloběh informací, energií a pohody – Ty něco daruješ, vytvoříš proud, propustíš něco od sebe a uděláš si tím místo pro příchod něčeho nového, já díky sdílecí aktivitě upozorním na myšlenky, které šířím a společně uděláme někomu radost, až jej vylosuji a zašlu mu poštou Tvůj dárek.

DARUJ FINANCE!

Mnohdy mi píší lidé, kteří sledují má videa nebo si stáhnou nějaké moje postery, příručky, zásady a náměty a chtějí mi nějak poděkovat, protože jim mé aktivity pomohly. A zde je možnost poděkovat i finančně. Můžu se tak dál a svobodně věnovat těmto aktivitám, které dělají radost a pomáhají.

Okoukni materiály, které budou brzy i na stránce „Ke stažení“ (http://www.stestinadlani.cz/ke-stazeni/).  Na této stánce najdeš různé mé poznámky z kurzů, materiály a myšlenky, které se mi podařily shromáždit a také videa, která si můžeš volně stáhnout. Uvidíš co ti to dává na kolik bys oceňuješ přínos těchto věcí pro sebe. Pokud chceš, abych tvé jméno za dar zmínila ve vysílání, napiš to do zprávy pro příjemce nebo mailem 🙂

ZAŠLI JAKOUKOLI ČÁSTKU JAKO DAR NA ÚČET 2800161960/2010

Když použiješ variabilní symbol, budu vědět, co se Ti líbilo a za co mi takto děkuješ:

LÍBÍ SE MI TVÁ ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ:  111

LÍBÍ SE MI TVÉ STRÁNKY ŠTĚSTÍ NA DLANI: 222

LÍBÍ SE MI FACEBOOK A SKUPINA ŠTĚSTÍ NA DLANI: 333

LÍBILO SE MI, JAK JSI MI PORADILA PO CHATU NA FACEBOOKU: 444

LÍBIL SE MI MATERIÁL KTERÝ BYL KE STAŽENÍ NA STRÁNKÁCH: 555 (nebo v.s. uvedený u materiálu na stránce „Ke stažení“ )

LÍBÍ SE MI CELKOVĚ CO DĚLÁŠ: 666 😉

NAKUP V OBCHŮDKU!

V obchůdku na těchto stránkách jsou drobnosti, které si můžeš pořídit. Doufám, že časem zde budou věci, které nechám pro Tebe, pro lidi vytvářet (motivační karty, knihy, polštářky …). Zatím jsem neměla na jejich vytvoření mnoho času, také proto tato sránka s možností podpory i finanční podpory vzniká, abych se předně těmto aktivitám mohla věnovat. Nákupem podpoříš mé aktivity a zároveň uděláš radost sobě nebo někomu blízkému a to se mi líbí.

SPOLUPRACUJME!

Líbí se Ti co dělám? Pojďme spolupracovat třeba na nějakém společném projektu. Můžeme společně uspořádat taneční workshop, taneční kurzy, přednášky, můžeš se připojit do živého vysílání, můžeme společně vytvořit video o tvých aktivitách. To bude skvělé určitě pro oba.

PŘIHLAS SE NA MAILU K ODBĚRU NOVINEK!

Nechám zcela volně na tobě, zda chceš informace o tom, co nyní chystám, kde jsou kurzy, kdy a o čem bude další vysílání dostávat na mai. K odběru těchto informací se můžeš přihlásit sám/sama na info@stetinadlani.cz a kdykoliv se opět odhlásit. Zatím nepoužívám žádnou automatizovanou službu. Jednoduše s Vámi hromadně komunikuji mailem.

Těším se na Tvou podporu a děkuji předem