Zdravím tě při neděli a ráda se dnes vyjádřím poprvé k řešení otázky problému s „uprchlíky v Evropě“.

Podle mého názoru řešení situací, které momentálně probíhají v naší kolektivně sdílené realitě může proběhnout „duchovní cestou“. Nerada bych ale abychom zůstali u společných meditací a vizualizací. Mnohdy mám možnost se setkat s určitě dobrými snahami o mírovou změnu právě touto cestou – vizualizovat si mír, posílat si lásku, propojovat vizualizací lidi v Evropě, vizualizovat dostatek pro všechny. Je to skvělý doplněk k té HLUBŠÍ CESTĚ. A tou je cesta do své duše. Pokud s námi sdílíš realitu a kolektivní vědomí, ve kterém jsou traumata, strachy a bolesti nás všech momentálně odraženy a manifestovány „problémem přílivu uprchlíků“, bude pro všechny velkým přínosem čistit své emoce, který ti tento „problém“ přináší. Kolektivní vědomí je něco jako velký pytel všeho na co my myslíme, co pociťujeme, jakou lásku cítíme k sobě, k ostatním, co naopak nenávidíme. Pročištěním svého vědomí dělám hned několik aktivit:
– ladím se na vibraci reality, kde není potřeba prožívat dál tyto emoce, tedy na realitu kde je méně strachu, méně ohrožení, méně pocitu majetnictví (pokud to jsou ty pocity, co zažíváš)
– přispíváš do kolektivního vědomí této reality k celkovému snížení manifestace událostí, které tyto emoce přinášejí, tedy se v realitě nepotřebuje manifestovat tolik násilí, hrubiánství, ohrožujících a šokujících situací atd.
Tyto věci jsou vlastně jedna a tatáž – ty svou vnitřní prací začneš žít realitu s „čistším“ kolektivním vědomím a tím ji i vlastně vytvoříš a začneš sdílet s ostatními takto naladěnými lidmi.

„Klid, mír a láska ve mně“
tak se jmenuje obrázek, který pro mne nakreslila skvělá výtvarnice Marcela Matoušová , která se zabývá právě i kresbou energetických a podobných obrázků.

To je tedy to o co se snažíme při vnitřní práci o vytvoření klidu, míru a lásky v sobě. K tomu často vede cesta skrze vnitřní (i tělesnou) očistu.

Budeme si o tom povídat zítra v živém povídání se Zuzkou na youtube kanále Zuzana Zaharowská ve 21 hodin.

Těším se na tebe

Zuzka